dowolna

Mieszkania Krynica Morska – oferty mieszkań

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

850 000 zł50,73 m² 16 755,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 50,73 m , położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krynicy Morskiej przy ul. Rybackiej, tuż nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł37,83 m² 17 155,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Apartament 2-pokojowy w sercu Krynicy Morskiej Villa Vistula Lokalizacja Proponujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37,83 m w stanie deweloperskim, położone.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł36,95 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł53 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż apartament premium w prestiżowym Nautikka Resort ul. Wodna, krynica Morska Na zamkniętym, kameralnym osiedlu Nautikka Resort prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 53 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

475 000 zł41,50 m² 11 446 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowy apartament w Krynicy Morskiej przy ulicy Gdańskiej 104 o powierzchni 41,50 m2 usytuowany na III i IV piętrze. Składa się on z dwóch poziomów- które mogą stanowić dwa.

Szczegóły ogłoszenia

593 280 zł37,08 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

732 240 zł40,68 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 218 720 zł50,78 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 011 840 zł42,16 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 307 280 zł54,47 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

770 440 zł35,02 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł38 m² 23 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy apartament o powierzchni 38m2 położony w budynku z 2018 roku w Krynicy Morskiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, całkowicie wyposażony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 094 940 zł49,77 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł32,92 m² 15 917,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do obejrzenia oraz zakupu lokalu mieszkalnego w znanym kurorcie nadmorskim - Krynicy Morskiej przy ul. Rybackiej 84. Położony w atrakcyjnej części miejscowości, zaledwie 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

894 960 zł40,68 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł33,53 m² 14 465 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w Krynicy Morskiej w budynku 2 piętrowym przy ulicy Gdańskiej, tuż przy Zalewie Wiślanym, z pięknym widokiem. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

746 240 zł33,92 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 636 560 zł68,19 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł36,50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 232 880 zł51,37 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł22,10 m² 20 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferta inwestycyjna komfortowy apartament 200 m do morza cena: 455 000 zł powierzchnia: 22,1 m2 wysoki parter balkon apartament Z pełnym wyposażeniem I umeblowaniem miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

622 620 zł34,59 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł54 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu nowoczesny apartament zlokalizowany w Krynicy Morskiej. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony. Apartament jest dwupoziomowy, na dolnym poziomie usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Krynica Morska,pomorskie

699 000 zł38 m² 18 356,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta Apartament 2-pokojowy w sercu Krynicy Morskiej Villa Vistula Lokalizacja Proponujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,08 m w stanie deweloperskim, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

335 000 zł22 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

lokal położony w spokojnej dzielnicy 500 m od centrum, 900 od morza, 300 m od zalewu. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, wyposażonym w lodówkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krynica Morska,pomorskie

1 299 000 zł75 m² 17 366,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta Apartament 4-pokojowy w sercu Krynicy Morskiej Villa Vistula Istnieje możliwość podziału na dwa mniejsze apartamenty z osobnymi wejściami. Lokalizacja Proponujemy Państwu nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Krynica Morska,pomorskie

649 000 zł38 m² 17 155,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Krynica Morska,pomorskie

460 000 zł29 m² 15 636 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowy Apartament w Krynicy Morskiej przy ulicy Żeromskiego 2 o powierzchni 29,42 m2 usytuowany na 1 piętrze. Budynek przy samym lesie, bardzo blisko plaży. Składa się on z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Centrum,Krynica Morska

1 390 000 zł164 m² 8 475,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronny lokal inwestycyjny o łącznej powierzchni 164 m , położony na parterze prestiżowego kompleksu Continental w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Krynica Morska,pomorskie

459 000 zł27 m² 17 006 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w Krynicy Morskiej przy ulicy Żeromskiego 6 o powierzchni 26,99 m2 usytuowany na 2 piętrze. Budynek bardzo blisko plaży. Składa się on z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Przebrno,Krynica Morska

833 786 zł54 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: ekskluzywne apartamenty w Krynicy Morskiej przy Porcie Morskim! Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję w sercu Krynicy Morskiej przy ulicy Gdańskiej 154a nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Centrum,Krynica Morska

890 000 zł45 m² 19 646,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta Na sprzedaż atrakcyjny apartament inwestycyjny w popularnym aparthotelu zarządzanym przez Sun & Snow, gwarantującym stabilne przychody z wynajmu. Lokalizacja Krynica Morska to typowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeglarzy

Centrum,Krynica Morska

495 000 zł32 m² 15 468,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Centrum,Krynica Morska

2 000 000 zł138 m² 14 524,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż apartament w Krynicy Morskiej przy ulicy Przyjaźni o powierzchni 137,7 m2 wraz z komórką lokatorską. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Gdańska

Centrum,Krynica Morska

1 006 732 zł75 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Krynica morska sprzedam apartament W krynicy morskiej! O powierzchni 74,85 m2 w stanie deweloperskim! z miejscem parkingowym! z klimatyzacją! windą! pomieszczeniem dla rowerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Centrum,Krynica Morska

700 000 zł49 m² 14 332,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta inwestycyjna komfortowy apartament W budynku Z 2023 r. Cena: 700 000 zł brutto 3 pokoje powierzchnia: 48,84 m2 parter, taras wszystkie media Z miasta apartament Z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Krynica Morska,pomorskie

319 000 zł22 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

600 M do morza 300 do centrum Parking na terenie przynależnym do budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Teleexpressu

Centrum,Krynica Morska

343 000 zł22 m² 15 381 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Apartament w Krynicy Morskiej przy ulicy Teleexpresu 14 o powierzchni 22,30 m2 usytuowany na wysokim parterze. Składa się on z salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Centrum,Krynica Morska

890 000 zł47 m² 19 102,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament znajduje w kompleksie "enklawa Krynica Morska". Na terenie obiektu dostęp do basenu oraz boiska do siatkówki plażowej z widokiem na Zalew Wiślany. Do plaży dojście przez las 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Krynica Morska

763 600 zł46 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Centrum,Krynica Morska

425 000 zł24 m² 18 046,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam apartament 1 pokojowy ( aneks kuchenny, łazienka z wc i przedpokój) w Krynicy Morskiej przy ul. Żeromskiego 6. Apartament zlokalizowany na parterze ( pierwsza kondygnacja ).

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij